Dziś na emeryturę odeszła nasza koleżanka mgr Bożena Kupracz. Żegnamy nie tylko wieloletniego pracownika biblioteki, ale przede wszystkim osobę, która przez lata współtworzyła to miejsce swoją wiedzą, zaangażowaniem i życzliwością. Dziękujemy za wszystkie lata oddanej pracy, za troskę o czytelników, za pomoc w odnajdywaniu nie tylko książek, ale często także inspiracji, odpowiedzi i pasji.
Z okazji przejścia na emeryturę życzymy dużo zdrowia, spokoju, radości oraz czasu na realizację marzeń i zainteresowań.
Dziękujemy za wszystko i życzymy, aby ten nowy etap życia był pełen szczęścia, spełnienia i pięknych chwil.






