Podziękowanie za wspólne lata pracy.

Podziękowanie za wspólne lata pracy.

Dziś na emeryturę odeszła nasza koleżanka mgr Bożena Kupracz. Żegnamy nie tylko wieloletniego pracownika biblioteki, ale przede wszystkim osobę, która przez lata współtworzyła to miejsce swoją wiedzą, zaangażowaniem i życzliwością. Dziękujemy za wszystkie lata oddanej pracy, za troskę o czytelników, za pomoc w odnajdywaniu nie tylko książek, ale często także inspiracji, odpowiedzi i pasji.

Z okazji przejścia na emeryturę życzymy dużo zdrowia, spokoju, radości oraz czasu na realizację marzeń i zainteresowań.

Dziękujemy za wszystko i życzymy, aby ten nowy etap życia był pełen szczęścia, spełnienia i pięknych chwil.

Dodaj komentarz