W niedzielę, 31 maja w Domasławicach odbył się pełen radości i atrakcji Dzień Dziecka, który zgromadził liczne grono dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.
Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, animacji i wspólnie spędzonych chwil pełnych pozytywnej energii. Dużym zainteresowaniem cieszyło się Piana Party. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, waty cukrowej oraz innych smakołyków, które umiliły wspólnie spędzony czas. Uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, że wydarzenie okazało się wielkim sukcesem.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za obecność oraz wspólne świętowanie, a za rok spotkajmy się ponownie.






