W dniu dzisiejszym odbyło się ostatnie spotkanie w bibliotece prowadzone przez p. Bożenę. Dzieci poznały legendę „ Warszawka syrenka”, która spięła klamrą cykl polskich legend. Dziękuję wychowawcom, opiekunom, dzieciom i ich rodzicom za wieloletnią serdeczną współpracę . Pragnę, by dzieci nadal odwiedzały to lubiane przez dzieci miejsce. Życzę wszystkim wesołych, dobrych bezpiecznych wakacji!






