Czytanie w przedszkolu – filia w Jeżyczkach.

Czytanie w przedszkolu – filia w Jeżyczkach.

Mamy gości ☺️ Miło było gościć u siebie przedszkolaków na cotygodniowym czytaniu. Dzisiaj mieli wybór jaką bajkę chcą wysłuchać. Padło na świnkę Peppę i dinozaury. Opowieść wciągnęła dzieci, które z zachwytem grzecznie słuchały. Później każdy sam mógł obejrzeć wybraną książeczkę czy pobawić się klockami LEGO.

Dodaj komentarz