W poniedziałek 18 maja odbyło się podpisanie umowy na dofinansowanie naszego projektu „Odjazdowy bibliotekarz” w ramach programu „Łączy nas wiatr” realizowanego na terenie naszej gminy przez inicjatywę Żyj z energią.
W ramach projektu zostanie przeprowadzony rajd rowerowy z gościem specjalnym – Piotrem Bielakiem.
Raz jeszcze dziękujemy za przyznanie dofinansowania.






